Välkommen att kontakta oss

Vill du bygga med våran specialbetong? Hör av dig till oss så hjälper vi dig.

Kontaktuppgifter

Adress: Mätarvägen 12
169 37 Kungsängen

Epost: info@sbsbetong.se

Telefon: 010-585 90 90

Vi på Specialbetong Stockholm

leif

Leif Domberg

Affärsområdeschef

calle

Calle Danneman

Projektledare

patrick

Patrik Gustafsson

Platschef

john

John Nordin

Arbetande arbetsledare

Kontakt

Sebastian Libell

Tekniker

fredrik

Fredrik Mylläri

Tekniker

KONTAKTPERSONER

Leif Domberg

Verksamhetschef
+46 72 714 29 60
leif.domberg@sbsbetong.se

Patrik Sahlin

Projektledare
+46 70 514 98 99
patrik.sahlin@sbsbetong.se

Joakim Sahlin

Projektledare
+46 70 769 36 42
joakim.sahlin@sbsbetong.se

Jonnie Rangse

Projektledare
+46 70 539 01 00
jonnie.rangse@sbsbetong.se

Calle Danneman

Senior Advisor
+46 70 203 13 79
calle.danneman@sbsbetong.se

Patrick Gustafsson

Platschef
+46 72 703 52 24
patrick.gustafsson@sbsbetong.se

Magnus Åberg

Biträdande Platschef
+46 70 532 26 37
magnus.aberg@sbsbetong.se

Camilla Kokkin

Ekonomi
+46 73 030 78 39
ekonomi@sbsbetong.se